Naše další rybářské obchody: CarpsystemCarpconceptTeam Black Cat
Měna: EUR

Sportex - Zylon Carp

Tento produkt je možné koupit v několika variantách. Vyberte, prosím, variantu kliknutím do výběrového prvku - vpravo od názvu varianty a následně stiskněte tlačítko Koupit.
Doprava zdarma
Výrobce Sportex
Kategorie PRUTY NA KAPRY
Kód 12325
Záruka 24 měsíců
Doba dodání 3 dny
Na splátky Splátková kalkulačka Více informací o splátkách
Vaše cena 9200 Kč
Vaše cena po přihlášení 8740 Kč

Délka:
Zylon Carp - 366cm / 2,50lbs9200 Kč
Zylon Carp - 366cm / 2,75lbs9750 Kč
Zylon Carp - 366cm / 3,00lbs10300 Kč
Zylon Carp - 396cm / 3,75lbs11999 Kč

Popis produktuSportovní a profesionální pruty z H/M uhlíku a ZYLONU.


Lehký, velmi rychlý, tenký a super kvalitní pro agresivní cílené hody. Kvallita a úspěch jde vidět na každém detailu a provedení, tato novinka si najde spoustu příznivců. Výzva využít tento fantastický materiál ZYLON a spojit ho s naší technologií HT CROSS WINDING  se neodmítá, proto jsme pro Vás vytvořili něco nadčasového, co ovlivní celé generace rybářů.

A co vzniklo vytvořením této fantastické kombinace!!


Fantastický Helical Core Cross-Winding  se spojením ZYLONU
, tím vznikl jedinečný a osobitý kaprový prut na světě. Prut se skládá z 5ti vrstev kombinace HM vláken a ZYLONU, vlákna jsou pro tuhost a pevnost, ZYLON pak tvoří páteř prutu Z - jako základna. Námi zpracovaném procesu jsou vlákna zpracovány opačně a tím se nám podařilo vytvořit unikátní spirálovitou strukturu, a tím jsme vytvořili prfektní prut s nahazovacími vlastnostmi. Naši technici jsou opravdu spokojení s vytvořením nové koncepece kaprových prutů a vy nyní máte možnost se o tom sami přesvědčit. Samozřejmostí jsou jen prvotřídní a EXTRA velká FUJI SIC očka, FUJI sedlo navijáku  a krásná kovová očka.

Popis:

Poprvé jsme byli schopni převést kombinaci carbonových vláken a ZYLONU do reality -  v podobě prutů CARP Z. Je to jeden z nejštíhlejších kaprových prutů na trnu, to vše s lehkostí, pružností a silou, která byla dosažena pouze inovativní kombinací materiálů s technologií křížového vynutí. Za normálních podmínek je ZYLON CARP nezničitelný, super tenký blank, extrémně lehký, rychlý, řízená akce, která končí úspěchem.

Doporučujeme navijáky zn. Shimano
Můžete nakoupit u nás na www.carpconcept.cz

Model prutu Kód prutu Délka prutu Ve stopách Počet dílů Transportní délka Gramáž Váha prutu Počet oček
 Z366/250  141520  366cm  12''  2  189cm  2,50lb  267gr  6
 Z366/275  141550  366cm  12''  2  189cm  2,75lb  285gr  6
 Z366/300  141560  366cm  12''  2  189cm  3,00lb  291gr  6
 Z396/375  141580  396cm  13''  2  207cm  3,75lb  354gr  6

Veškerá práva k textu a fotkám patří www.sportexpruty.cz , kopírováním porušujete autorská práva!!

ZÁRUKA 10 let na blank platí po zaregistrování!!!       Na světě není nic, co by se dalo porovnat s prutem Sportex.

Je to díky jeho legendární pověsti o síle inovace a unikátní technologii, která po desetiletí stanovila tento standard po celém světě. Dnes jsou pruty Sportex  synonymem spolehlivosti a mistrovského  řemesla. Jejich pruty jsou symbolem kvality a dlohodobých služeb, vlastnosti, které jsou v dnešní uspěchané době stále více důležité. S hrdostí lze říci, že pruty Sportex nadchly generace rybářů díky jejich spolehlivosti v náročných situacích a neuvěřitelně dlouhé životnosti. Základem je neustálé zkoumání nových materiálů a jejich kombinací. Žádný jiný výrobce nevyužívá tak širokou škálu materiálů pro výrobu prutů.


Co dělá pruty Sportex tak unikátní?

Nejsou to obyčejné identické pruty: každý prut je individuálně vyroben, a to i v rámci vlastní řady, upraven v délce a složení komponentů tak, aby vyhovoval při nahazování hmotnosti, vzdálenosti a předpokládanému sklonu. Každý prut Sportex je výsledkem dlouholeté zkušenosti v praxi a inovační technické know-how. Technické znalosti v Sportex během desetiletí vzrostly. V padesátých letech byly známé díky laminátovým výrobkům barvy medu, které udaly nespočet rekordů v nahazování do vzdálenosti a v přesnosti. A když dorazil nový materiál z uhlíkových vláken, byli mezi prvními, kteří  rozpoznali jeho potenciál pro výrobu prutů a použili ho.Díky jejich vlastní SPORTEX HT-Cross Winding blank technologii, jsou jejich pruty jedinečné pro svou kombinaci síly, lehkosti a rychlosti.

Sportex si za svými výrobky stojí a to je garance!

Postupy pro kontrolu kvality splňují nejpřísnější požadavky, at už jde o výběr materiálu a složek specifických pro pruty, pracná kontrola výrobku během výrobního procesu, nebo probíhající kontrola prutů při fázi make-up.Každý prut Sportex je nádherně zpracovaný,  kvalitní produkt. A protože si výrobci za svým výrobkem stojí, nabízejí 10-ti letou záruku*.

SPORTEX CARP RODS = Výkonná konstrukce, elegantní design a perfektní zpracování- to jsou normy, podle kterých Sportex vyvíjí pruty na kapry. Navíc poskytuje perfektně výkonné rozvinutí při nahazování a záběru. Umožnuje absolutní přesnost v umístění návnady a to i na ty nejvzdálenější místa a nejkratší dobu reakce při záběru. A absolutní spolehlivost při každém namotání, překonání každého pokusu uniknout. To vše v dokonalém balení, přesně to, co můžete očekávat od prutů na kapry od Sportex. Tenký, lehký, vyrobený z nejlepších materiálů, které trh nabízí, jejich pruty jsou non plus ultra čisté technologie a funkčního minimalistického designu, neexistuje nic lepšího.

S pruty Z CARP rod Sportex následujeme zcela novou cestu do budoucnosti konstrukce prutů. Poprvé dovedli vyrobit novátorský materiál kombinací Carbonového vlákna a Zylonu do reality v podobě prutu na kapry. Je to jeden z nejtenčích prutů na trhu, a to vše s lehkostí, hbitostí a silou, která může být dosažena pouze smíšením novátorských materiálů v kombinaci s jejich pokrokovým vývojem v HT-Cross- Winding technologií, která byla pro tuto sérii prutů použita poprvé.

Je to vůbec poprvé, kdy revoluční  Helical Core Cross-Winding byla použita ve spojení s zylonovým vláknem. Prut se skládá z pěti speciálních vrstev uhlíkového vlákna a zylonu položeny jedním směrem. Jádro je tvořeno z HM uhlíkových vláken, které je podkladem pro mimořádnou rychlost sílu “Z”. Pomocí nového postupu, který jsme vyvinuli, je předposlední vrstva uhlíhových vláken umístěna nad zylonem a je v opačném směru s tím výsledkem, že se vytvoří unikátní spirála, která umožnuje vynikající vlastnosti při nahazování prutu.

-        delší nahození díky pětinásobné čisté struktuře

-        znatelně vyšší přesnost díky Helical Core Cross-Winding

-        zvýšená rychlost a optimalizované znovuzvolené vlastnosti díky HM jádru z uhlíkových vláken a zylonu.

 

“Nepřekonatelný” za normálních podmínek, tento prut kombinuje všechnz prvky, které z něho činní profesionální prut na kapry: super tenký, extrémně lehký, rychlý, kontrola nad činností prutu a postupné nasazení síly, kde každé namotání končí úspěchem. A samozřejmě, že výstroj prutu splnuje vysoké nároky kladené na každý SPORTEX výrobek.Potřebujete poradit? Volejte info linku:
777 664 564, 519 324 278 - Martin Gutman
E-mail: gutmanmartin@seznam.cz

Telefoní čísla jsou aktivní pouze po otvírací dobu a to v týdnu od 9:00 - 18:00 a v sobotu od 8:30 - 12:00h

Skype: Carpystem1   
Také nám můžete zaslat rychlý dotaz:
Jméno 
E-mail 
Text
Opište číslo  5